NA MAJKOWSKICH WZGÓRZACH

W sobotę, 9 maja br. uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się na rajd po Majkowie. Grupa musiała m.in. szukać tajemniczego drzewa o numerze 2,  obliczać azymut, wykazać się wiedzą dendrologiczną, geograficzną i historyczną. Na  szczęście pogoda dopisała i nie trzeba było chować się pod parasolem.

Po zrealizowaniu wszystkich zadań  uczestnicy rajdu zostali zaproszeni na miły poczęstunek do Gimnazjum nr 1.Jak się później okazało, rajd skończyliśmy pierwsi, pomimo że na miejsce startu przyszliśmy ostatni. Wkrótce  ogłoszono na boisku wyniki.  UDAŁO się! Nasza szkoła zdobyła 3. miejsce.Tym razem zamiast pucharu dostaliśmy przepiękny, szklany medal.Po ogłoszeniu wyników poszliśmy pod szkołę, gdzie świętowaliśmy nasz sukces.