Strzelcy wyborowi!

W ramach projektu e-Szkoła Moja Wielkopolska, odwiedziliśmy kolejny obiekt, który w jakiś sposób wiąże się z bursztynem. Tym razem złożyliśmy wizytę w Klubie Strzeleckim Bursztyn, który mieści się  przy ul. Rzemieślniczej 6.  Pan K. Grzesiak zafundował nam prawdziwą „ucztę” – opowiedział o działalności klubu, pokazał strzelnicę, broń strzelecką, pokój z pucharami i zorganizował najprawdziwszy trening strzelecki.  Strzelaliśmy z broni do tarczy (na marginesie – zaskoczyły nas jej małe rozmiary) i staraliśmy się strzelić w dziesiątkę – niektórzy z nas mieli naprawdę „celne oko”. Trochę rywalizowaliśmy między sobą. Z wizyty tej wykonaliśmy dokumentację filmową i fotograficzną, którą w całości będzie można już niedługo obejrzeć na stronie internetowej naszego projektu. Na koniec jeszcze raz dziękujemy Panu K. Grzesiakowi za wspaniałe przyjęcie nas, za możliwość spędzenia czasu na strzelnicy oraz za zainteresowanie nas tą dziedziną sportu.

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia