Z życia szkoły!
Obchody Światowego Dnia  Pluszowego Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – PLUSZOWY MIŚ. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo ,,czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny MIŚ!”

W obchody tego sympatycznego święta włączyli się uczniowie klas pierwszych. Każdy z pierwszoklasistów przyniósł do szkoły swojego ukochanego misia i miał okazję zaprezentowania go koleżankom i kolegom. Po zapoznaniu się z historią powstania pluszowego misia dzieci w ramach zajęć informatycznych kodowały jego wizerunek. Wykonały także prace plastyczne i wzięły udział w różnych aktywnościach ruchowych, muzycznych i teatralnych zaproponowanych przez nauczycielki – p. Annę Matuszkiewicz i p. Paulinę Wenzel. W tym dniu znalazł się również czas na wspólną zabawę uczniów klas 1a i 1b wraz z ich misiami.