Przedostatni dzień TYGODNIA ZDROWIA

25 maja 2017 r. w Gimnazjum nr 2 odbyło się kilka ciekawych akcji związanych z Tygodniem Zdrowia. Na naszym boisku została zorganizowana dla przedszkolaków „IV Olimpiada Zdrowia”. Dzieci brały udział w wielu sportowych konkurencjach.

Ponadto mogły poczuć, jak widzą osoby pod wpływem alkoholu poprzez założenie specjalnych alkogogli. Miały również możliwość pomalowania sobie twarzy oraz mogły zatańczyć z uczniami naszego gimnazjum wiele ciekawych układów, takich jak wszystkim znane „Kaczuszki”. Oprócz olimpiady chętne szkoły miały okazję wziąć udział w marszu nordic walking pn. „Z kijami po zdrowie”. Jego uczestnicy przez dwie godziny spacerowali po okolicach miasta. Wszyscy świetnie się bawili, aktywnie spędzili czas w cudownej atmosferze.